9.listopad

Začátek 20:00
vstup 60kč


BOOGER


hraje od podzimu roku 2002. Na přání majitele hospody Stodola ve Velké Hleďsebi "oživit klavír" se zformovalo, zprvu spíš jen takové prazvláštní jammovací seskupení čtyř muzikantů, které bavilo hrát blues a další příbuzné žánry. Booger postupně dozrál do dnešní podoby, kdy je skupina schopná čtyři hodiny hrát poctivou bluesovou a jí podobnou muziku.

V repertoáru kapely Booger jsou zvučná jména, jako například: B. B. King, E. Clapton, R. Charles, J. Lee Hooker, R. Cray, R. Hamilton, F. Sinatra, J. Cocker, J. Brown, Beatles a spousta dalších, ale Booger hraje i pár vlastních skladeb a nebojí se nezřídka ani různých improvizací v případech, kdy atmosféra koncertu strhne lavinu invence.

Daniel Suchý
- Zpěv, foukací harmonika, sax, flétna, ruchy a zvuky
Jan Smolík
- Zpěv, elektrická
kytara
Sergej Kolesnik

- Kontrabas
Roman Nováček
- Bicí nástroje a perkuse
Frank Nedwied
- Klávesové nástroje, zpěv
Dáša Jelinková
- zpěvMuzička k poslechu
1
2
3
4
TRIALOG JAZZ


HAFO MUZIKY NA POSLECH!!!!

Kapela Trialog jazz vstoupila na karlovarskou hudební scénu na jaře roku 2005 v obsazení Jan Bísek - kytara, Daniel Tyr - baskytara a Michal Durdis - bicí nástroje.
Trio se vydalo novými směry svým osobitým pojetím hudby. Žánrový obsah je zaměřen převážně na jazzové standardy v nejrůznějších hudebních podobách. Významný podíl repertoáru tvoří také autorská hudba. Trialog jazz kombinuje tradiční jazzové pojetí hudby v kontrastu s moderními groovy z oblasti fusion a jeho hudbu ovlivňují i významné osobnosti soudobého jazzu, jmenovitě John Scofield, Medeski - Martin - Wood, Marcus Miller a mnozí další. Název kapely vyplynul z hudby samotné, navozuje myšlenku důležitosti vzájemné komunikace, jež je nedílným prvkem a snad i podstatou tvorby tohoto bandu.

Blogger Template by Blogcrowds