Byla to fakt velká paráda DŸSE moc velký díky!!! Mozek znovuzrozen
Živelnost, hravost a neskutečná porce energie byla v pátek na hradě Loket hlavním pojítkem mezi publikem a německým duem Dÿse. Alternativní rock-noise v podání Andreho a Jariho ze Saska namíchaný s trochou punku, metalu a bůhví čeho ještě rozpohyboval 6 desítek návštěvníků (….ano, opravdu tak málo), kteří každou skladbu odměnili velmi slušnou odezvou. Jeden by ani nevěřil, že duo kytara-bicí dokáže v progresivních rukách vyrůst v něco tak dravě rozjetého jako je právě živá show Dÿse. Nahrávce nevěřte, ač je skvělá, s živou produkcí se to opravdu porovnat nedá….skladby jako třeba hitová Der mann aus gold zůstávají dlouho v mozkovém hudebním šuplíku…a pak že punk is dead.Díky Dÿse!!Tahle live živelnost se opravdu už moc nevídá.
O zdárné zahřátí návštěvníků se postarali rovněž němečtí Goldner Anker. Mix melodického punku s post- HC byl sympatický v neposlední řadě také ženským vokálem.
Počáteční rozjezd hradní párty obstarali sokolovští Universal young musician a plzeňští Mitote.Obě dvě grupy zahrály opravdu výborně. Napsal Petrvald

Blogger Template by Blogcrowds