5 ZÁŘÍ
NÁDVOŘÍ
19:30 90KČ


Uraggan Andrew & Reggae OrthodoxZačalo to Ondrou SkaLakem (gt.), bez něj by nebylo nic.

Je jasné, že on je hlava i pata kapely. Na Smržovce počátkem roku 2003, kam si vyjel s Do Shaschka!, stáčí díky Michalovi (Do Schaschka!) pracovní solo folk-reggae nahrávku svých věcí, které připravuje doma. Ta se dostává k Honzovi Kubíčkovi, který přesvědčí Bažiho (perc., zpěv, Do Shaschka! Orly w blotie Europy, El Frontal atd.), aby přesvědčil Ondru, aby s ním vystoupil. Ondra má z vrozené skromnosti vítr vystoupit sám, takže už spolu s Bažim oslovují Vojtu (keys) aka Mr. Silencia (fagot) v jedné osobě. Přípravy v MAHA Baru (dvě) vrcholí úvodním koncertem na Podletné 11/9/2003. Do hry vstupuje Pítrs (perc.), který spolu s Hafem z Mewy (drum) a Jardou Gabrielem (basa, Krucipüsk) mastí s klukama na Střižáku v ÚLu koncert druhý.

Sestava 2003:
Ondra (gt., zpěv), Baži (perc., zpěv), Vojta (keys), Pítrs (perc.) + hosté. Foto nedochováno.

Začátkem roku 2004 se koná koncert na chodbě v MAHA, kde se přidává i odtud stálá rytmická sekce j.o_d. (bg., Orly w blotie Europy) a RH+ (drums, Orly w blotie Europy). Rok 2004 je pak dále ve znamení stálého koncertování, včetně dvou vln zkoušení (Dog Bar a u Prcka v Brnné).

Sestava 2004:
Ondra (gt., zpěv), Baži (perc., zpěv), Vojta (keys), Pítrs (perc.), RH+ (drums), j.o_damian (bg.)

Náročnost stylu vybírá oběti i vyžaduje alternace atd. V roce 2005 za Vojtu alternuje Kíta (Orly w blotie Europy), dále nastálo přebírá Helča. Za RH+ na bicí alternuje Pája a Vojta Vizír (Tchikuna, Lidoví léčitelé). Pítrs to balí. Přichází a „odchází“ Milan (sax, ex-Chancers). Kytaru doplňuje Honza (Ilam) a the Urban Standa (Universal Android).

Sestava 2005:
Ondra (gt., zpěv), Baži (perc. zpěv), Vojta-Kíta-Helča (keys), Ráďa-Pája-Vojta V. (drums), Damian (bg.), Milan (sax), Honza-Standa (gt.)


Sestava 2006-2008:

  • Ondra a.k.a Andrew (vocal, lead guitar)
  • Baži (percussions, vocal)
  • Helča (keyboards)
  • Ráďa (drums)
  • Damian (bass guitar)

CONFESSIONS Roots Reggae Band

Hudební skupina hrající roots reggae - styl vycházející z hudby afrických černochů vyhostěných na nespočet karibských ostrůvků, kam je před více než pěti sty lety a během nich vyhostily flotily převážející africké otroky do Ameriky... Ti nejdivočejší z nejdivočejších!!!

Hudební skupina Confessions vznikla v roce 2005 na podzim z rozpuštěné skupiny LION TAXI SERVICE, která zanikla s koncem prázdnin v témže roce a z nadšených, talentovaných, mladých hudebníků, z nichž většina už alespoň v jedné skupině hrála. První koncerty se plánovaly až na březen a duben 2006, ale všichni projevili takovou dávku nadšení a radosti ze společného díla, že první koncert se odehrál v klubu Ridge Back v Žitné ulici již v první polovině ledna roku 2006.

I přesto, že skupina působí tak krátkou dobu, stačilo se v ní vystřídat hodně hudebníků. Nicméně stabilní jádro tvoří zpěvák MC Jahkoko (původně z Nigérie, ale již delší dobu žije v ČR), zpěvačka Asheema a kytarista Rastanda (všichni původně z Lion Taxi Service), dále Pája (bicí, The Slots), Hromi (baskytara, ex Tribetown), Luke (kytara, ex Tribetown), Sonya (zpěv), Kubeek (altsaxofon), Vojta a Peter (klávesy).

Věříme, že Vás naše koncerty minimálně pobaví, že si zatancujete a necháte se unést hudbou tam, do nadoblačných výšin, kde již není ani stopy po válkách a neshodách tady na Zemi a přesto budete stát pevnýma nohama na půdě svých předků a čelit tomu všemu s úsměvem, pohodou a hlavně Láskou...


KULTURNÍ MILAN (ex Ilam)
FolkReggae//Karlovy Vary


Blogger Template by Blogcrowds