21.11
VSTUP ZDARMA
NA SÁLE


BOOGER
Naše kapelka se zrodila na západě Čech okolo města Mariánské Lázně. V roce 2002 nás napadlo oživit klavír v jedné hospůdce nedaleko Mar. Lázní. A tak se zformovalo původní kvarteto muzikantů. Po odchodu kytaristy jsme byli nuceni ulovit nového, který s námi hraje v současné sestavě. Postupem času vítáme nového klavíristu a půvabnou zpěvačku. Od této chvíle kapela dostává zcela jiný rozměr a posouvá se cestou dopředu.
Daniel Suchý - zpěv, foukací harmonika, sax,flérna, ruchy a zvuky
Jan Smolík - zpěv, elektrická kytara
Dáša Jelínková - zpěv
Josef Traksl - piano
Sergej Kolesnik - kontrabas
David Košťál - bicí nástroje a perkuse
Lucie Věříšová - zpěvSLOŽITÁ SITUACE / LOKET

Hrad Loket a občanské sdružení 456


18:00-19:00 BOHEMIAN GROOVE FACTORY LOKET /FUNKY ROCK
19:30-20:30BOO / CZECH REPUBLIC/ALTERNATIVA
21:00-22:30 ZIMA / RAKOVNÍK/ ALTERNATIVE- ELECTRONICA

11.LISTOPADU
SÁL
18:00
VSTUP ZDARMA!!!
BUS: LOKET-HORNÍ SLAVKOV 22:47
VLAK: LOKET-KARLOVY VARY 23:07
VLAK: LOKET-SOKOLOV 22:30
BOO


Jak jste zajisté zaregistrovali Česko-rakouská alternativní skupina Boo se po pětileté pauze znovu vrátila ke koncertování. Kapelu nyní tvoří Rakušan Christoph Pajer (zpěv, kytara, baskytara, housle), Josef Ostřanský (kytara, baskytara, zpěv) a René Basche (bicí, kytara, zpěv).

Skupina Boo vznikla před deseti lety, založili ji Josef Ostřanský, bubeník Pavel Koudelka, Christoph Pajer a violoncellistka Andrea Konstankiewiczová.

Jednalo se de facto o "all stars band": Ostřanský v minulosti hrál v řadě brněnských alternativních kapel, z nichž nejslavnější byl Dunaj a Rale, a E. Koudelka bubnoval ve skupině Petra Váši Z kopce a také v Dunaji; nyní je členem kapely Mňága a Žďorp. Konstankiewiczovou mohou lidé znát ze skupiny Rale či z dua Tara Fuki.

Kapela Boo ukončila činnost před pěti lety, kdy se členové skupiny rozhodli věnovat jiným aktivitám. Ostřanský pracoval pro Charitu Česká republika na pozici manažera a posléze vedoucího pobočky na severním Kavkaze v Ingušsku a Čečensku.

Pajer se přestěhoval z Vídně do Prahy, ale nadále hrál se skupinou Metamorphosis. Koudelka se stal bubeníkem Mňágy na plný úvazek a Andrea Konstankiewiczová se usídlila ve Francii, odkud se do Česka občas vrací pouze na sporadické české koncerty s Tara Fuki.

převzato :iDNES.cz

ZIMA


kapela zima je v současnosti na vrcholu. výkonnostním i uměleckém.

převážnou měrou se o to zasloužilo zatím poslední album 2134 (2007), které skupině otevřelo cestu k širokému spektru posluchačů.

zima na něm neslevila ze své tradiční hudební, textové a aranžérské náročnosti; finálnímu tvaru ovšem výrazně prospěl přístupnější zvukový design, který na úkor tvrdosti výrazu vyzdvihl dříve upozaďované melodické linky a celkovou instrumentální vzdušnost.

album 2134 se hned od svého vydání dobře prodává na koncertech a ve formátu mp3 je neustále hojně stahováno z homepage www.zima.in a profilů kapely na bandzone.cz a myspace.com.

aktuální deska - opět z autorské dílny zpěváka a kytaristy marka bradáče - se zároveň stala páteří nepřetržitého, více jak dvouletého koncertního turné. o jeho hladký chod se manažersky úspěšně stará kytarista kapely zdeněk kopřiva.

kromě sedmipísňového CD 2134, jehož název zároveň ukrývá numerickou hříčku s písmeny Z I M A, v koncertním repertoáru zima vydatně čerpá z předchozích alb elektro (2003), labil / labilive (2000), EP labil (1999) a debutu s jazykem v očích (1997).

výborné formě kapely výrazně napomohl návrat bubeníka davida pišvejce, který skupinu v roce 1992 s markem zakládal, a s baskytaristou honzou grünwaldem vytvořil perfektně sehranou rytmiku.

zážitek z živých vystoupení umocňuje i videoprojekce ke každé skladbě; o vizuální projev kapely pečuje klávesista a programátor vítek kučera.

zima zaujala nejen návštěvníky klubů a festivalů, ale také organizátory mnoha hudebních projektů. jen z účastí v roce 2009 lze zmínit prestižní soutěže RGM live space, future line paláce akropolis nebo rock café contest.


BOHEMIAN GROOVE FACTORY/Blues Rock Funky -Loket

Muzika je původní směsí stylů, Jazzu, Rocku a Funky. Kapela se transformovala v Lokti z pankrockových Bezejména vzniklých před 12 lety, přes funky Safety Matches a jazzrockové Anačelestřed do dnešní formy

mp3-Red Sun
14.11
VSTUP ZDARMA
NA SÁLE

ANYWAY


Nová deska Burden - recenze

Počátky pražsko-mělnické formace sahají do léta roku 1996, kdy spolu začali hrát Bohumil Krejza (zpěv a harmonika), Robert Taschner (bicí), Dan Vinař (kytara) a Petr Sládek (basa). Koncem roku 1999 mikrofon přebral bývalý frontman Clean Slate Jiří Nedvídek se svým charakteristickým ječákem. Po singlu vydaném vlastním nákladem, 7" splitku s L'Point (obě 2000) a účasti na kompilaci My Time Is Over (2001), kam přispěli svou frenetickou World's A Stage, Anyway vydali dlouhohrající debut Golf Club (2002). V suverénní produkci Ondřeje Ježka na něm Anyway konečně ve velkém zachytili svůj vysokooktanový mix hard coru, punku a obyčejného špinavého rock'n'rollu, opepřený zášlehy foukací harmoniky: pochvalná srovnání s Mudhoney, Fugazi, Dead Kennedys nebo zmíněnými Hüsker Dü byla nevyhnutelná. Song How z téhle desky se objevil ve filmu Smradi režiséra Zdeňka Tyce (2003). Vedle toho Anyway neúnavně koncertují, přičemž kromě České republiky projeli i velkou část Evropy včetně Velké Británie a hráli například s NoMeansNo, Sunshine, The World/Inferno Friendship Society, Atom and His Package, Burning Airlines, The Epoxies nebo Victims Family. Jejich intenzivní živé sety znějí, jako když vypruzené hyperaktivní dítě s móresy Elvise Presleyho dostane do rukou kladivo a hřebíky. V poslední době Anyway přispěli coverem Nation Of Ulysses na Dischord Records Tribute kompilaci u norimberských Millipede Records (2005), v létě se chystají nahrát další velkou desku opět s Ondřejem Ježkem. Do té doby je zkuste chytit naživo: jestli jednou chcete mít o čem vyprávět vnoučatům, tohle je vaše šance..kompletní diskografie:.alba:

Dead End - Silver Rocket / More Noise Less Music, 2006

Golf Club - Day After Records, 2002

sedmipalcové singly:

Mama/Space Game 7" - Anyway Recordings, 2000

Split 7" s L'Point - Silver Rocket Records, 2000

kompilace:

Tribute To Dischord Records - Millipede Records, 2005

Move Your Ass DVD video-zine vol.1, MYA 2004

Boardel/Report kompilace, 2003

Z-Z-Z The World kompilace - ZZZ Records, 2003

Svoboda zvířat Benefit V/A - Misanthrope Records, 2003

Zwei Kessel Buntes - Noiseworks Records, 2002

My Time Is Over - Samuel Records, 2001


FLY FLY FLY (ex LANDMINE SPRING!!!!!!!!!!!!!)
FRIDAY

... za uhelnými doly, pod vysokým komínem, blízko chemických závodů, v jedné, radši, nejmenovanné škole, zrodil se mladému chlapci (Filipovi) v hlavě nápad příbuzný těm americkým, kapela podobná stylu Blink-182, Alkaline Trio, Midtown ...

23 ŘÍJEN
20:00 / VSTUP 85KČ
SÁLIMODIUM
V čekárně úplně první autobusové zastávky ve východočeském městečku Broumov směrem od vnitrozemí je černou barvou nastříkáno IMODIUM. Fanoušci tak už před pěti lety vzdali hold skupině, které vdechli život žáci tamní základní školy a která v těchto dnech, když už všichni tři dokončili školu střední, chystají další desku a singl.
Na tom, že budou IMODIUM, se domluvili na samotném konci roku 1999, na Silvestra. To jim bylo pouhých 14 let!!
Do kronik ale coby rok zrození vpisují ten následující, kdy si jich domácí diváci všimli na prestižním festivalu Broumovská kytara. Hráli ve čtyřech, neměli baskytaru, a kytaru, zpěv a bicí nakopávala různá chrastítka a bubínky. "Začali jsme totálně na Nirvaně, kterou jsme obdivovali a milovali. Později jsme objevovali další vlivy: Silverchair, Incubus, Foo Fighters a podobně. Pořád to vycházelo z grunge, ale bylo to modernější, novější," sumarizuje postupující hudební krůčky Thom.
Bylo třeba začít na sobě pracovat. Trvalo to rok a na zatím ještě stále pouze regionálních scénách se objevila skupina, ze které sršela energie, měla dobré posluchačské zázemí a chuť rozčeřit stojaté vody české klubové scény. Ohlasy na letním festivalu Rock for People 2001 pak ukázaly, že s Imodiem bude nutné do budoucna počítat.
Na podzim toho roku podepsali nahrávací smlouvu s Warner Music a v té chvíli vlastně začala práce na desce, která měla přinést do vyjadřovacího jazyka skupiny některá nova. Češtinu v textech a moderní zvuk jako přirozenost. Producentské taktovky se ujal Martin Volák (hrával v Debustrolu, nyní je v Harleji), za mixážní pult se posadil zkušený Stanislav Baroch. Další impulz přišel při vystoupení v Noci s Andělem společně s Vypsanou FiXou.
Imodium hráli na většině českých letních festivalů: na Noci plné hvězd, Trutnov Open Air, Sázavafestu, Rock for People, Řev Řevnice, Trnkobraní ve Vizovicích i jako support Avril Lavigne v O2 Areně a podobně. Pokaždé se jejich výkon setkal s velkým ohlasem diváků, což dokumentoval vysoký prodej nosičů, debutové desky i předcházejících demosnímků. Singl Smutnohra rotoval 2 měsíce v českých rádií (11. místo v žebříčku hratelnosti IFPI). Klip ke skladbě Koník ( Noc s andělem, Medúza (ČT1), TV Óčko).
Na jaře 2004 absolvovalo Imodium společné turné se skupinou Divokej Bill. Na jaře roku 2005 odjelo společné turné s Cocotte Minute a Post-it. Hrálo také s kapelami Vypsaná fixa, Ready Kirken, Horkýže slíže, Škwor, australskými Simoriah či finskými LoveX a dalšími.
Jako jediná kapela v čeké historii, uspořádá každý rok tzv. Bytové turné, kdy objiždí byty svých fanoušků a hraje pro ně, kdekoliv...

h.USA
Kapela vzniká kolem roku 1998, kdy Czert opouští formaci Prašivá stařena. Zakládá něco mezi Sonic youth, Bush. Hodně vazeb a sloky posazené na base o tu se stará další veterán a to Ivosh.

Přesný název neznám, ale po čase se těleso přejmenovává na Jamboujet a to je myslím tak rok 2000, velmi přelomové období pro oba grungemani, o buben se jim stará MR. Ládís. Kapela se velmi rychle vyhrává, seznamuje se z jihočeským publikem, prostě to šlape.

Rok 2002 Pan Bjelma nahrazuje MR. Ladíse a je to znát, Bjelmovo rychlé ruce a technika hry je někde úplně jinde, takto složená kapela natáčí debutové album s názvem h.USA. Album je kritikou vyneseno do nebes a kluci si začínají užívat rock and roll se vším všudy. Po nespočetných veselicích se Bjelmovo černé metalové srdce ozve a kapelu opouští ke své domovině a to Rites of Pain. Czert s Ivoshem však rozhazují sítě po jihočeské metropoli a zanedlouho už mají bubeníka.

Je jím Hanz, píše se rok 2004, kapela si ponechává název a začínají se dělat nové písničky. Po určité době a slabém zvuku na podiu přichází 2. kytarista Kosmi, je to poprvé oficiální, druhý kytarista kapely. Kapela natáčí druhé album a to v Praze. Na albu jsou zaznamenány velmi silné písničky jako třeba: Marry X Mass a Děvka. Album se však kapele po zvukové stránce moc nelíbí, a proto po brzké době natáčínové album - Mezi/minami. Po natočení se kapela loučí s Kosmim a nahrazuje ho Kráťa.

Rok 2006. Kapela se rozjíždí po České republice nabízet právě zmiňované album Mezi/minami. Má veliký úspěch na soutěži Múza 2006 Pod Lampu v Plzni, vyhrává druhé místo a s tím pobyt se vším všudy v Domažlicích ve studiu. Zde nahrávají 3 písně a to poprvé live a rozhodnou se ho přilepit jako bonus k albu Mezi/minami. Kapela zkouší s velikou nadějí svěřit své dítě vydavateli Cecek records s tím, že teďka už je to tady, už konečně výpověď v práci, na plastice se zapsat jako budoucí čekatel na transplantaci jater a jedem. A však tento havlíčkobrodský Cecek netekl a kapela se rozhodla s vydavatelstvím na dobro rozvázat pomyslnou smlouvu. A do budoucna si říct, že cecky už jedině dva.

V roce 2008 kapela šahá hluboko do kapes s nápadem natočit pořádnou desku. Vybírají si opět domažlické studio Franc Kavkaz. Po natočení dochází opět k revoluci. Na postu bubenika Hanze střídá Bjelma a do řad h.USA se připojuje také třetí kytarista Danhill. K definitivní tlakové vlně linoucí se z podia určené k zabíjení. V tomto složení kapela objíždí města po ČR.


SHOE CUTSkupina SHOE CUT je trio ve složení: bicí, basa, kytara - zpěv. Občas zazní i příčná flétna. Zařazení do stylu je problém, hoši si pohrávají s jazzem, funky, reggae, hip hopem i dalšími styly, ale žádný z těchto stylů neovládají dokonale, tak by bylo poctivé napsat, že prostě zpívají písničky. To ale ve výběru stylů chybí. Všechny skupiny dnes hrají všemožně kombinované styly, střídají operu a hard core, ale písníčka se nějak vytratila. Přitom píseň a melodie jsou podle mě nesmrtelné. Kluci jsou prostě posedlí rytmem, melodií i harmonií a nic z toho nesmí v písni chybět. Již existuje jedno EP, přestože skupina existuje teprve krátce. Její členové však hudební minulost mají. Nazvěme je třeba pracovně Velkej Pája, Malej Pája a Ráďa. Velkej Pája dříve hrál ve skupině HOODY HYPE (follow your tears), později BUT A FLY. Ráďa hrál se staršími rockery ve skupině PEL MEL a také NECHTE HO LEŽET (která ještě existuje a hraje) a pochází z legendární jazzové rodiny Pelců, s Velkym Pájou se setkal v BUT A FLY, kde společně se ZEMÁKEM tvořili tvrdé jádro. Skupina se rozpadla z neznámých důvodů a oba dnešní členové měli několikaletou pauzu. Dnes se k tomu vrátili s velkou chutí a je to v tom cítit, dávají do hudby radost i žal, šílenství i legraci, kdyby nehráli, asi by skončili v blázinci. Malej Pája je ještě hodně mladej, právě odmaturoval a hrál dříve jenom s nějakejma punkerama, ale tam ho byla evidentně škoda, protože mu nejsou cizí ani jungleové rytmy, proto se jmenuje jedna písnička podle něj, "Jungleový Páya". Mládenci zkouší v Ležničce, což je velkoměsto mezi loukami a lesy, kde žijí tři stálí obyvatelé. Pak tam žijí také daňci, jeleni a telátka. Jsou to prostě romantici :-D

16 ŘÍJNA
SÁL 20:00

VSTUP ZDARMAOTKOTK je česká kapela hrající směs alternativy, syrového rocku, a noiseu. Byla založena roku 1988 v Praze a ve svých začátcích byla personálně i koncertně spřízněná s Tata bojs, s kterými pravidelně pořádají výroční koncerty (v roce 2003 v již zaniklém klubu Delta, kde v začátcích vystupovali, v roce 2008 oslavili 20 let v tělocvičně TJ Sokol Hanspaulka, kde OTK odehráli svůj vůbec první koncert). Během svého působení OTK vydali čtyři alba, řadu kompilací a také album remixů skladby Klan. Skupinu umělecky vede Ondřej Ježek, který se mimo své působení v OTK věnuje zvukaření a provozuje i své vlastní nahrávací studio. V roce 2003 získali OTK za svou desku Sona a kuva cenu Akademie populární hudby Anděl v kategorii Alternativní scéna. Každý nový počin kapely se od předchozího hudebně výrazně odlišuje (Sona a Kuva je oproti předchozímu KOT výrazně klidnější a poetičtější, zatímco následující album Okolo patří k tomu nejtvrdšímu, co zatím OTK vydali), mezi jednotící prvky však patří Ježkův charakteristický, melancholický, místy křičený, jindy až recitující zpěv, melodická inovativnost, syrové kytary, vytříbený zvuk a hypnoticky repetitivní, leč instrumentálně zdatná rytmická sekce. Texty jsou většinou symbolické, nepříliš rozsáhlé, v refrénu se často opakuje jediná věta. Během existence kapely se často měnilo složení, což mělo rovněž zásadní vliv na zvuk nahrávek (na KOT se výrazně podílel zvuk trubky, zatímco na Okolo zní klávesy Honzy Klempíře). Kapela patří mezi hlavní pilíře vydavatelství Silver Rocket a často koncertuje na akcích a minifestivalech tímto vydavatelstvím pořádaných.

UNKILLED WORKER


Soustředěnej útok jednoho hlasu a šesti strun. Kytara v rukou UKW není hudebním nástrojem, ale nebezpečným strojem na tvorbu totálního zvukovýho vlnobití. Kolik napětí, síly a hypnotickejch emocí může vlastně vytvořit jedinej chlap? Odpověď je schovaná v šifře UKW. Jako kdyby Dylan na Newportu místo rockový kapely představil nekonečnou zeď Orange zesilovačů a začal dvacetiminutovým feedbackem. Hudba může bejt pořád nová, nebezpečná, inspirující.


SHORT TIME


26 ZÁŘÍ
SÁL
19:30
VSTUP ZDARMAATLANTIC CABLE //nadzvukový blues//Praha


Jejich uhrančivý folk, country a nadzvukový blues zní jak originální mix Leonarda Cohena, Smog a alternativní produkce z labelu Silver Rocket

V roce 2006 vydali CD Darwin Avenue na labelu Starcastic. Současná koncertní sestava Atlantic Cable: Tyson Cosby - kytara, zpěv, foukací harmonika; Bugr - basa (Děti deště); Carl Warwick - bicí (Sub N Bus). O rok později zdarma na internetu EP s názvem Blues And Ballads, najdete na něm klasické a tradiční blues a balady, které pocházejí z období od 17. století až po 60. léta století minulého. Jako všechny podobné skladby jsou i tyhle plné podivínů a tragikomedických prvků.

MADE BY THE FIRE //POWER ROCK-HC //PLZEŇ


Před dlouhými lety jsme se všichni tři narodili našim maminkám a tatínkům, určitě k jejich velké radosti. a spoustu let na to, přesněji někdy v polovině roku ´96 minulého století středoevropského času našeho letopočtu, jsme se po účinkování v různých hudebních a méně hudebních tělesech dali dohromady jako kapela made by the fire, a to ve složení: ondra (bicí), honzík (basa), alan (kytara). přes několik pokusů o rozšíření našich řad o druhou kytaru či o samostatný zpěv jsme nakonec zůstali jako trio


MOSSAMBIC // hardcore-emo / Chodov


Západočeští Mossambic si ke svému vzniku připisují rok 2003, kdy po rozpadu kapely Goodfoul si cestu k sobě opět našli kytarista Zdeněk Rechtorík a bubeník Martin Buchtel. Po půlroce zkoušení a příprav nového materiálu, tehdy ještě pro bezejmenné hudební těleso, přibírají pod svá křídla baskytaristu Doobyho. Ten právě ukončil své účinkování v posledním pokusu o vzkříšení staronových Goodfoul. Kapela zkouší nové skladby a zároveň hledá zpěváka.To se jim podaří začátkem roku 2005, kdy se jim zalíbí vokální projev Edy, zpěváka ze Zajíc Company. Koncem roku 2005 kapela nahrává ve studiu exAVIK své první demo (4 skladby) a začíná úspěšně koncertovat.

Začátkem roku 2007 dochází k personálním změnám! Kapelu opouští Dooby a Eda, a na místo baskytaristy nastupuje Petr Vršeský, který se spolu se Zdeňkem ujímá zpěvů.Na konci roku 2007 kapela opět navštěvuje Plzeňské studio exAvik a natáčí zde 7 nových skladeb. Těsně po dokončení nahrávky do kapely nastupuje delší exGOODFOUL člen SeWi na post druhého kytaristy a v květnu 2008 vychází CD s názvem „Only one“.


ADAM BERNAU emo-rock / Horní Slavkov


Adam Bernau vznikli v roce 2005, kdy do pilně pracující slavkovské formace Grymas nastupuje kytarista Forest [ex. Eternal Fire] Po změně názvu a rozjeté sezoně plné hudebních převratů a průzkumů však Forest odjíždí na rok na pracovní prázdniny vstříc Novému Zélandu, zastupuje ho Jirka Mašek [Těžko soudit motýla, Swimming Pool ]

2006 - Odchází zpěvák a frontman kapely Lody. Za něj nastupuje Fuji, do té doby obsluhující bicí soupravu a na místo srdce a motoru kapely se rve Kosmi, systematický, zručný a fanynkami oblíbený chlapec. Kapela se sehravá ve své nové podobě.

2007 - Rok se s rokem sešel a Forest se vrací zaujmout své místo na postu kytaristy, Adam Bernau připravují své první demo a budoucnost se rýsuje.

2009 - Po dlouhém váhání se rozhodl kytarista Dafl opustit kapelu a vydat se svou vlastní cestou. Možná se někdy vrátí zpět. Kapela se rozhodne hrát ve čtyřech - aby vzápětí přibrala do sestavy dalšího kytaristu Jirku.. kupodivu život někdy běží odlišně od představ lidí..

5 ZÁŘÍ
NÁDVOŘÍ
19:30 90KČ


Uraggan Andrew & Reggae OrthodoxZačalo to Ondrou SkaLakem (gt.), bez něj by nebylo nic.

Je jasné, že on je hlava i pata kapely. Na Smržovce počátkem roku 2003, kam si vyjel s Do Shaschka!, stáčí díky Michalovi (Do Schaschka!) pracovní solo folk-reggae nahrávku svých věcí, které připravuje doma. Ta se dostává k Honzovi Kubíčkovi, který přesvědčí Bažiho (perc., zpěv, Do Shaschka! Orly w blotie Europy, El Frontal atd.), aby přesvědčil Ondru, aby s ním vystoupil. Ondra má z vrozené skromnosti vítr vystoupit sám, takže už spolu s Bažim oslovují Vojtu (keys) aka Mr. Silencia (fagot) v jedné osobě. Přípravy v MAHA Baru (dvě) vrcholí úvodním koncertem na Podletné 11/9/2003. Do hry vstupuje Pítrs (perc.), který spolu s Hafem z Mewy (drum) a Jardou Gabrielem (basa, Krucipüsk) mastí s klukama na Střižáku v ÚLu koncert druhý.

Sestava 2003:
Ondra (gt., zpěv), Baži (perc., zpěv), Vojta (keys), Pítrs (perc.) + hosté. Foto nedochováno.

Začátkem roku 2004 se koná koncert na chodbě v MAHA, kde se přidává i odtud stálá rytmická sekce j.o_d. (bg., Orly w blotie Europy) a RH+ (drums, Orly w blotie Europy). Rok 2004 je pak dále ve znamení stálého koncertování, včetně dvou vln zkoušení (Dog Bar a u Prcka v Brnné).

Sestava 2004:
Ondra (gt., zpěv), Baži (perc., zpěv), Vojta (keys), Pítrs (perc.), RH+ (drums), j.o_damian (bg.)

Náročnost stylu vybírá oběti i vyžaduje alternace atd. V roce 2005 za Vojtu alternuje Kíta (Orly w blotie Europy), dále nastálo přebírá Helča. Za RH+ na bicí alternuje Pája a Vojta Vizír (Tchikuna, Lidoví léčitelé). Pítrs to balí. Přichází a „odchází“ Milan (sax, ex-Chancers). Kytaru doplňuje Honza (Ilam) a the Urban Standa (Universal Android).

Sestava 2005:
Ondra (gt., zpěv), Baži (perc. zpěv), Vojta-Kíta-Helča (keys), Ráďa-Pája-Vojta V. (drums), Damian (bg.), Milan (sax), Honza-Standa (gt.)


Sestava 2006-2008:

  • Ondra a.k.a Andrew (vocal, lead guitar)
  • Baži (percussions, vocal)
  • Helča (keyboards)
  • Ráďa (drums)
  • Damian (bass guitar)

CONFESSIONS Roots Reggae Band

Hudební skupina hrající roots reggae - styl vycházející z hudby afrických černochů vyhostěných na nespočet karibských ostrůvků, kam je před více než pěti sty lety a během nich vyhostily flotily převážející africké otroky do Ameriky... Ti nejdivočejší z nejdivočejších!!!

Hudební skupina Confessions vznikla v roce 2005 na podzim z rozpuštěné skupiny LION TAXI SERVICE, která zanikla s koncem prázdnin v témže roce a z nadšených, talentovaných, mladých hudebníků, z nichž většina už alespoň v jedné skupině hrála. První koncerty se plánovaly až na březen a duben 2006, ale všichni projevili takovou dávku nadšení a radosti ze společného díla, že první koncert se odehrál v klubu Ridge Back v Žitné ulici již v první polovině ledna roku 2006.

I přesto, že skupina působí tak krátkou dobu, stačilo se v ní vystřídat hodně hudebníků. Nicméně stabilní jádro tvoří zpěvák MC Jahkoko (původně z Nigérie, ale již delší dobu žije v ČR), zpěvačka Asheema a kytarista Rastanda (všichni původně z Lion Taxi Service), dále Pája (bicí, The Slots), Hromi (baskytara, ex Tribetown), Luke (kytara, ex Tribetown), Sonya (zpěv), Kubeek (altsaxofon), Vojta a Peter (klávesy).

Věříme, že Vás naše koncerty minimálně pobaví, že si zatancujete a necháte se unést hudbou tam, do nadoblačných výšin, kde již není ani stopy po válkách a neshodách tady na Zemi a přesto budete stát pevnýma nohama na půdě svých předků a čelit tomu všemu s úsměvem, pohodou a hlavně Láskou...


KULTURNÍ MILAN (ex Ilam)
FolkReggae//Karlovy Vary31.ČERVENCE

NÁDVOŘÍ 19:00
VSTUP 90KČXINDL X //hip hop-folk / PrahaXindl X je pražský rapper s kytarou, který se pokouší nalézt nový přístup k českému písničkářství. Tvoří auto - protest - songy, ve kterých kombinuje hip hopové frázování s folkem, jazzem a blues. Těžištěm písní však zústávají texty, ve kterých má stejnou váhu pokus o osobní výpověď, jako smysl pro ironii.

ZÁVIŠ //pornofolk


vlastním jménem Milan Smrčka (1956, Citonice) je český zpěvák, písničkář a básník. Záviš bývá nazýván Kníže pornofolku a jeho hudba žánrově zařazována jako „pornofolk“

Jeho tvorba má autobiografické prvky. Na své rodné město odkazuje zejména ve svých písních Znojemské vlakové nádraží a Červený most a postavu svého otce – vojáka z povolání ztělesnil v písni Já na vojnu nepudu.

V poslední době se okruh jeho fanoušků neustále rozšiřuje. Mezi jeho příznivce patří i Karel Gott.[3] V roce 2005 se Záviš umístil v anketě Český slavík na 171. místě, o rok později již na místě 106. Vystupuje pravidelně po celé České republice a ve dvou pražských klubech (Vagón, Nad Viktorkou) má své stálé scény. V roce 2005 vystoupil v České televizi v rámci benefičního koncertu pro konto Paraple.

Záviš se stal hlavním motivem filmu známého českého dokumentaristy Karla Vachka, který byl v roce 2006 natočen pod názvem Záviš – kníže pornofolku pod vlivem Griffithovy Intolerance a Tatiho Prázdnin pana Hulota aneb Vznik a zánik Československa (1918-1992).

V roce 2006 brněnské rádio Hey na základě reakcí posluchačů vyzvalo k hlasování pro Záviše v anketě Český slavík. Kvůli negativním ohlasům sponzorů se však záhy od své akce distancovalo.PRVNÍ HOŘE / PRAHA /futuristický rock jazz punkZÍSKALI ANDĚLA ZA DESKU "LAMENTO" v kategorii Hard and heavy !!!

RECENZE NA LAMENTO

Bandzone1998 - První hoře vzniklo v Jičíně na troskách místních punkových kapel. Věk členů skupiny se pohyboval okolo 16 let.

2003 - Skupina natáčí a vlastním nákladem vydává debutové album Na úpatí.

2006 - Druhé album Commedia dell´arte vychází u známého pražského labelu Black Point music. Kapela se "stěhuje" do Prahy a ustaluje se ve složení kytara, zpěv, akordeon, bicí, basa, klávesy a elektronické samply. Pracuje na specifické podobě živých vystoupení, která jsou vyhlášená překypující energií, pohybem a divadelními prvky v čele s postavou smutného mima - akordeonisty.

2007 - První hoře vystupuje na četných letních festivalech i po klubech, získává své stálé publikum, oceňující netradiční a energický přístup k hudbě.

2008 - Třetí deska Lamento vychází na podzim znovu u labelu Black Point. Nahrávka sklízí až neuvěřitelně dobrou odezvu ve všech možných médiích, mnohokrát je označena za desku roku.

2009 - Lamento získává cenu Anděl za nejlepší rockovou desku roku 2008 a třetí místo ve známé nezávislé anketě Břitva. První hoře vystupuje v pořadech Hitoár na iDNES TV a Madhouse na TV Óčko, do médií se dostává klip "Naruby". Množí se rozhovory s kapelou (např. tištěný i internetový Houser, Abyss, Rock and Pop 5/2009...). V létě přechází První hoře pod křídla známé hudební agentury AMP (mj. Visací zámek, Marian Varga, Psí vojáci, UJD...)

LEVORUKÝ EDA //experimental-folk / Královské PoříčíPřechodný pobyt mám v Královském Poříčí, které leží poblíž Sokolovských uhelných dolů. Jsem textař a zpěvák kapely Zajíc Company , pořadatel Festivalu bez hvězd v Nové Roli u Karlových Varů a zakladatel hudebního portálu Karlovarská rocková mapa
Působil jsem v kapelách Hybrid Funky (1994 - 1997), Mossambic (2005 - 2007)

6.ČERVNA 2009
20:00

VSTUP ZDARMA!!!!


THE POOH


Konečně vyšla deska týhle neskutečný stoner mašině!!!! Eyes Scream In Cream.


info
info


THE POOH se dokáží chovat jako paviáni, oblékat jako bonviváni a za doprovodu psychedelických kláves, těžko čitelných a přesto pohlcujících kytarových partů a doprovodných bicích jim jejich neurvalost prochází. Tvorbu THE POOH formuje ležérnost, potměšilá žertovnost, ale i provokativnost QUEENS OF THE STONE AGE, která se snoubí s ušmudlaným, ale na bránu bez oddychu táhnoucím rockem VELVET REVOLVER.

Drzosti THE POOH je těžké oponovat a snadné odolat. Kapela srší uličnickými nápady, kterými plní nejen textovou, ale zejména hudební stránku svého počínání. Zdánlivě ukončená píseň se probouzí k životu, do jiné vstupuje nečekán, nezván westernový motiv… Ve společnosti THE POOH si můžete být jisti, že i návštěva u zubaře („Dental Fuck Song“) se zvrhne v něco nepřístojného – vždyť vrtání je přece v prvé řadě o dírách, že. Ne nadarmo se lascivní frackové THE POOH stylově označují za „chewrock“ [čti: čúræk].

Když THE POOH složí baladu, můžeme si být jisti, že její poselství nebude nepokrytě romantické. Když přijdou s přímočarou rockovou písní, můžeme si být jisti, že nabídne nejednu nevyzpytatelnou „radio un-friendly“ zákrutu. V dekonstrukci už tak na kost ohlodaných písní si mohou podat ruce s americkými QUIPS, ve chvílích větší melodické vstřícnosti evokují MUSE. Syntéza všemožných rockových i alternativních vlivů vytváří svěží, neurvalou podobu pop-rocku. Toto prolínání melodické hitovosti a noise-rockové neprodyšnosti, zvukově nevyzpytatelných a přece okamžitě přitažlivých skladeb má na to stát se novým standardem. THE POOH by se trochy celebritálního lesku zajisté neštítili.

Zatím však THE POOH zůstávají s prsty i jinými tělesnými orgány zamazanými od laciné hořčice a nad věcí a přichází s materiálem, od kterého by dal raději ruce pryč nejeden psychoanalytik. S o to větším gustem se do něj mohou pustit posluchači, kteří toto rockové bláznovství nemusí analyzovat – stačí, když se do něj ponoří.

Více pouštní rock se v evropském středozemí bude hrát jen stěží.


KUSUMAM


Písečtí Kusumam nejsou žádní zajíci. Jen jsou tak nějak nenápadní. Do konkrétní škatulky je nacpete těžko – tu se blíží post-hardcorové syrovosti, tu se zasní v post-rockové ploše, nevyhýbají se zvukovým experimentům ani indiepopovým melodiím. Umí zastavit i nechat posluchače se zamyslet nad zrychlením z nuly na sto. Nesnaží se nacpat všude, na mainstreamových festivalech je nepotkáte. Sami si vydali několik CD-R, aby oficiálně debutovali před necelými čtyřmi lety u brněnských Indies, kdy jsem je taky zaregistroval. Aktuální deska je jen dalším zastavením na dlouhé trati, ovšem o hezkých pár kilometrů dál. -PŘEVZATO musiczone

Recenze na desku Fight With Windmills


drag me pissed

Kapela DRAG ME PISSED vznikla v březnu 2008 na základech kapely Dočasně mimo provoz – DMP. Rozhodli jsme se ponechat hlavní 3 písmena kapely v názvu, jako odkaz na kořeny z kterých jsme vznikli, ale zároveň význam názvu změnit tak, aby se nám více líbil a byl i přijatelnější pro texty v angličtině.

Kapela, hraje v současné době ve složení Marek Štrunc - guitar (ex No Fate), Erik Zelinger(ex Ghost on tuesday), Honza Andreovský (ex UYM, Eastern Star) a Venca Filka (ex Short Time). V tomto složení, jsme odehráli několik regionálních koncertů, a to většinou podle aktuální nálady všech členů kapely. Na přelomu dubna a května 2008 drag me pissed natočili studiové demo, především pro svoji potřebu. Při tvorbě demosnímku nechali členové drag me pissed krystalické mřížky svojí tvorby otevřené, nesvazovali se žádným stylovým pojítkem a vznikla nahrávka, která dala vývojem kapele přirozenou tvář. Drag me pissed v současnosti připravují materiál na regulérní album (více viz aktuálně). Většina skladeb je zákonitě ovlivněna především muzikou, kterou sjíždíme a máme rádi. Styl co hrajeme jsme detailně neřešili, neboť to pravděpodobně vůbec nemá smysl, ale obecně je možné napsat, že hrajeme smrdutý chebský EMO – HC.

Fanouškům díky za podporu a kritikům za kritiku, sledujte aktuální dění.

drag me pissed

Pozn: Smrdutý chebský EMO – HC – obecné označení (většinou zbytku ČR) pro kapely, které produkují zevlácký HC na kořenech kapel Yaphett Kotto, Kylesa, Van Pelt, Grade, Amanda Woodward, Aussitot Mort a další. Většina nejšikovnějších členů těchto kapel jsou zevláci, kteří když přijdou na zkoušku tak zásadně s igelitkou a bez strun. Bez jejich invence a povahy by však tyto kapely nebyly to co jsou.


9. KVĚTNA
20:00

90kč

Afrodisiak feat. TING / / hip hop-reggae / Praha


Bandzone

Členové Afrodisiak feat. Ting jsou:

TING a.k.a. MC Turner - Zpěvák, kytarista, textař a hubební skladatel původem z USA, který několik let žil na Jamaice, Islandu a ve Francii. Pravidelně jako MC vystupuje v ČR se skupinou Afrodisiak, projektem ReverseArt či dalšími DJ, jako jsou DJ ISM aj. V Praze ho lze slyšet v klubech Akropolis, Cross a dalších. Již v létě 2006 hrál na Reggae Meetingu, na Let It Roll, HiphopKempu nebo na Reggae-Ska-Ethnic festivalu Žizníkov a mnoha dalších ještě jako součást reggae a dancehall formace RoccaFlex.

Daddy Mike - Bubeník a perkusionista začínal jako bubeník v roce 1992 v kapele N.O.D., kde se potkal mimo jiné např. s Markem Doubravou /Hm..., ex-Tatabojs/, Davidem Haiderem /Panama, ex-Toyen, ex-Mezi Proudy/, nebo Štěpánem Turkem /Discoheros/. Tato legendární skupina vyhrála v roce 1994 Rockový šlahoun na Rádiu 1 z čehož byl i učiněn zvukový záznam. Později vystupoval s raperem MC Henry D. na desítkách koncertů a festivalů se skupinami Mass Craft (1995-1998), hrající hardcore-rap, a později hip-hopovou formací Forbidden Fruit (1998-2001). Po několika letech objevování jiných hudebních stylů v projektech jako Djazwa Cartel /jungle, d´n´b/, Blues Inside /styl netřeba upřesňovat/, Sperms After Week /freaky funk/ a Panama /melancholic rock-pop/ se opět vrátil v roce 2004 v projektu WAG Pack k hip-hopu a reggae. Avšak ani WAG Pack díky názorové rozdílnosti nebyl poslední zastávkou. V únoru 2006 vzniká zatím bezejmený projekt, který později tvoří základ skupiny AFRODISIAK.

OnDrax – Už v šesti letech se sebral a začal vydávat šílené zvuky na housle. O něco později, když mu bylo 17, si uvědomil, že jeho osudem bude hudba. A kolekce nástrojů, které ovládal, se začala rozrůstat. Piáno, kytara, bicí, housle a perkuse... V té době ho zaujaly irské skladby (M. McGoldric, Dervish). V den svých devatenáctin si koupil svou druhou čtyřstrunnou basovou kytaru a zcela propadl zvuku Victora Baileyho, Richarda Bona, Marcuse Millera a Victora Wootona. O dva roky později se dostal na Konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze. Tam poznal muzikanty ze všech koutů světa.

Dan Hot a.k.a. Danican - hlavní kytarista Afrodisiak si první elektrickou kytaru pořídil ve 14-ti letech a ovlivněný šumperským festivalem se začal učit songy J. Hendrixe. Blues-jazzové kořeny jsou u něj slyšel do dnes. Kromě kapely Afrodisiak, s níž hraje od roku 2008 se snaží uplatnit v bluesovém bandu a pop-jazové kapele Extroverts. Jeho oblíbený akord je E7 (#9).Jahtec Jammin' Job //reggae-dub / Žatec

Bandzone

Náš hlavní směr je roots reggae - dub. "Roots" znamená "kořeny", "kořenový", "od kořenů". Pojem "kořeny reggae" nevnímáme pouze geograficky (či botanicky:o)), nýbrž zejména duchovně. Ačkoli si uvědomujeme velkou geografickou vzdálenost, a možná nejen geografickou, od míst a okolností, za nichž reggae a zejména rasta kultura vznikly, nepovažujeme právě tento rozdíl za směrodatný a věříme, že reggae bylo předurčeno a ve svém vývoji tedy dospělo do fáze, kdy se stalo předmětem sdílení veškeré lidské populace. Proto nás nepřekvapuje, že na něj narazíme v každém koutě světa - právě toto je jeho smyslem - šířit mezi lidmi pozitivní energii a přimět je přemýšlet o sobě, svých životech a skutcích a své roli na tomto světě. To, co je podstatou reggae, tedy vidíme jinde než striktně na Jamajce, v Africe a v černošské populaci, kterýžto pocit sdílí a deklaruje nejedno velké jméno v oblasti reggae. Názory na toto se však mohou velice různit, a tehdy se obracíme ke klasickému přísloví z jamajského venkova: "Who feels it, knows it" ("Kdo to cítí, ten to ví"), které dává nejedné při kompromisní rozuzlení...

Vzhledem k mnoha dalším směrům, které nás zajímají, se mohou dnes i zítra vyskytnout prvky jazzu, dancehallu, hip hopu, rocksteady, možná i ska a dalších "skatulek" :o).

Texty převažují anglické. České jsou a další se připravují, ale angličtina vyznívá mnohem přirozeněji pro tuto hudbu a je s reggae spjata natolik úzce, že ji shledáváme jako zdaleka nejlepší způsobe vyjádření "message". A taky chceme lidi vést k učení se jazykům 8-), resp. angličtině jakožto jedinému jazyku, který má šanci stát se globálním dorozumívacím prostředkem (nehledě na to, díky jaké historii toho dosáhla). Jsme kapela hrající globální hudbu s globálním poselstvím, takže logiku má předávat jej v jazyce, který má titulu "globální" nejblíže. No, a především bychom tedy nechtěli vše přetextovávat, až prorazíme za hranice ;o).

Kapela vznikla v Žatci v červenci r. 2006.

KULTURNÍ MILAN (ex Ilam)
FolkReggae//Karlovy Vary

15.KVĚTNA 20:00 VSTUP 80KČ

ZNOUZECTNOST

Po roce jsou tu zas s novou deskou

bandzoneETERNAL FIRE - power-punk / Sokolov

BANDZONE
Skupinu založil Radůz v roce 1994 hned po rozpadu legendárního hc-punkového Svobodnýho Slova. Zpíval, psal texty a převážně skládal muziku. Na kytaru hrál Vladimír Svoboda "Dáda" (ex-Svobodný Slovo, Amber,L´ Point, dnes Lvmen), basa - Josef Fencl (ex-Sui Mate,Dawn,Six Legged Dog), bicí Jiří Grof "Jiřina". Tehdy byl sound kapely více metalický, tvrdý a více se to blížilo technickému crossoveru. Texty byly hodně osobní, přímé, sociálně kritické, ale i spirituálně orientované a silně ovlivněné duchovní filozofií starověké Indie, což kapele přidalo na síle a originalitě. Eternal Fire byli slibně rozjetí, ale bohužel ve staré sestavě hráli jen jeden rok a za tu dobu stačili odehrát desítky převážně velmi dobře hodnocených koncertů u nás, ale třeba taky v Německu a Polsku. Mimo jiné i společný koncert s americkou HC kapelou 108 v pražském strahovském klubu "007". Studiová nahrávka se bohužel nestačila zrealizovat. Na konci roku 1995 uložil Radůz Eternal Fire zatím k ledu a mezitím se věnoval hraní ve skupinách Warning of Age, Narahari, Springtime a Blackmailers.. K zásadnímu vzkříšení došlo začátkem roku 2002, kdy Radůz (basa, zpěv, texty, muzika), znovu kapelu rozjel spolu s bubeníkem Honzou Vrbou (ex-Kanibal, Selfexile) a kytaristou Petrem Lesniakem "Forestem". V srpnu 2002 přišel do Eternal Fire Standa Hamouz na druhou kytaru (ex-Fourth Face, Narahari,Goodfoul) a bubeníka vystřídal razantnější a techničtější Martin Bock "Boky" (ex-Boron, Goodfoul). Od dubna 2005 hraje kapela ve třech - ve složení Radůz , Boky a Standa. Forest odlítá na dlouhou dobu za rodinou a za prací na New Zeland. Od února 2006 hrají E.F. opět ve čtyřech a na druhou kytaru přichází Tomash Daniš(ex-Dawn,Sui Mate, Universal Young Musician) V současnosti je kapela "cejchována" hlavně jako u nás ojedinělá fůze moderního punk-rocku a melodického hardcore zabalená do metalické tvrdosti, pečetěná zkušenostmi a dobrým zvukem. Vlastním nákladem kapela nahrála a do éteru vypustila v únoru 2003 CD demo "Zkaženej věk," nahrané v "Professional sound" studiu v Praze, které se shledalo s velmi dobrou kritikou z řad recenzentů a posluchačů. V období březen až červen 2005 nahráli Eternal Fire nové album "Varování, výzva naděje" ve studiu "Professional Sound" v Praze s 12ti novými písněmi (již teď si můžete od nás stáhnout tři písničky z této desky). Jako bonus je zde také přidáno demo "Zkaženej Věk".Nové CD vychází v únoru 2006 na independent labelu CECEK RECORDS.Účast na CD-kompilacích: IReport "Boardel"2004, Final-"SK8 At All Hazards" Vol.II 2005. Na hudební televizi Óčko běžely také dva klipy k písním "Hráz" a "Lék". Hudba Eternal Fire byla také použita jako soundtrack k pořadům o adrenalinových sportech třeba na Galaxy-sport a Óčku. Eternal Fire se otevřeně hlásí ke skupinám Shelter, Ignite,Pennywise, Bad Religion, New Found Glory, Sum 41, Pulley, The Bouncing Souls, Lagwagon, Good Riddance, Blink-182, No Use For A Name, Donots, Green Day, Samiam, The Offspring, Youth Brigade, H2O, Snuff, Rancid, NOFX, No Fun At All, Millencolin, Good Charlotte...Sick Of It All, Agnostic Front, Cro-Mags, Youth Of To Day, 108,... Boy Sets Fire, Jimmy Eat World, Atreyu, ... Slayer, Metallica, Pantera, System Of A Down, Iron Maiden,Helloween,Ozzy a dalších, které jí nemálo inspirují. Mezi úspěchy a nejlepší koncerty určitě patří např. semifinále soutěže Jim Bean Music na Rock for people v Českém Brodě v červenci 2003 a finále soutěže Dobříš Fest v říjnu 2003, semifinále České rockové ligy 2004,"Velká cena Krušných Hor" 2005 v Německém Annaberg-Bucholz,Česká rocková liga 2006,Skutečná liga 2006,Rock Café Contest 2006... Kapele také pomohlo turné se slovenskými Ine Kafe v r. 2004 a s německými melopunkovými Green Frog Feet v r. 2006, s kterými se podle vlastních slov hodně spřátelili. Důležitý a inspirující koncert byl také s americkou hardcoreovou kapelou z New Yorku – Youth Of Today, která byla jednou ze zakládajících skupin stylu hardcore a straighedge na světě. "A jako osoby jsou pro nás určitě velkým hudebním i lidským vzorem," dodává Radůz. Významnej byl i koncert z americkou punkrockovou stálicí Bouncing Souls v září 2006 v pražským Futuru.."Dobře se nám taky hrálo třeba s kapelama jako Škwor, Fourth Face, Dolores Clan, Post-It, Selfish, Clou, No Side, Suffer,Plus Mínus,Kashmir 9:41, Albion,Harlej…"

V lednu 2007 odchází frontman a zakladatel Eternal Fire Radek Laurin"Raduz" z kapely a pokračuje v nové sestavě v nové sokolovské punkrockové skupině 3BRATS(www.bandzone.cz/3brats), ..Eternal Fire mají po té hrací pauzu do června 2008 a po více než 1 a 1/2 roční přestávce začíná opět kapela ETERNAL FIRE zkoušet a hrát.

Současné složení: Raduz, Boky, Forest,TomashSLOŽITÁ SITUACE / LOKET


25 DUBEN
20:00
VSTUP ZDARMA!BLAHOBEAT

Není třeba představovat

Poslech:
Jako
Kamarádi
Mezi čtyřma panelama
Neumím
01
02
03

B.F.L.M.P.S.V.Z.


ROLL&ROLL

BOŽSKÁ FILOZOFIE LIDSKÉHO MYŠLENÍ POMOCÍ SPECIÁLNÍCH VIZIONÁŘSKÝCH ZAKLÍNADEL

Skupina vznikla ve Starém Plzenci roku 1996 původně jako šestičlené uskupení hrající zvláštní styl připomínající underground

80-tých let.Postupně se sestava ustálila na čtyřčlené těleso hrající už téměř

7 let v sestavě: Eda “Eduardoss“ Kraus-baskytara,zpěv

Pavel “Mesquallero“ Broch-bicí,zpěv

Pavel “Ghothyck“ Jelínek-kytara,zpěv

Zdeněk “Vanad“ Rozhon-trumpeta,oscilátor,zpěvBluesbreakers Václava Filky

INFO A MUSIC

18. DUBNA

20:00

VSTUP 70KČ


ZAJÍC COMPANY

VŠICHNI JE ZNÁME TADY BANDZONE


M.Y.MUSIC
BANDZONE
Fůze: soul, phunk, hip-hop, latina. Na konzíku zníme syrově phunky. -úspěchem kapely je finále prestižní soutěže mladých kapel cocacolapopstar 2007 (3 kapely z 365), řada úspěšných konzertů coby předkapela např. -123 min, Bůhví, Groove Guerilla (D), hlavní stage plzeňské Rock in Pilsen, Majáles… nebo samostatných, dalším úspěchem je účast na letošním ročníku festivalu Digital Sun, kde m.y.music hráli na hlavní stage po boku např. Ohm Square
-konzerty kapely jsou nabité hudební energií, kterou podporuje hodně "hejbací" pódiová show - songy jsou emotivní, výbušné
-kapela na sobě neustále maká, zkouší a nahrává, konzertuje

Hey Baby

rock-funk / Cheb

info o kapele

28.Březen

20:00

VSTUP ZDARMA!ORCHESTRA - Alternativa -Sušice
Alternativní instrumentální duo složené z bicí soupravy a zefektovaných houslí.
Recenze na jejich desku Beauty in DetailBOHEMIAN GROOVE FACTORY/Blues Rock Funky -Loket

Muzika je původní směsí stylů, Jazzu, Rocku a Funky. Kapela se transformovala v Lokti z pankrockových Bezejména vzniklých před 12 lety, přes funky Safety Matches a jazzrockové Anačelestřed do dnešní formy

mp3-Red Sun


IV.JAKOST / BIGbeat - Horní Slavkov

25. 3. 2009 na hlavním sále hradu Loket

19.00 - 21.00 JazzKVé Karlovy Varyjazzové standardy od Ellingtona po Davise v podání zpěvačky Petry Brabencové

Swing Studio Karlovy Vary, Praha
tradiční kapela s vynikající jazzovou zpěvačkou
Darjou Kuncovou


Předprodej- Pokladna hradu, tel: 352684648
Vstup 50,- Kč!!!!

Sponzoři:

Česká finanční a pojišťovací služba Sokolov

Loyd - reality Karlovy Vary
TADY JE PAK KOMPLETNÍ PROGRAM:

JAZZOVÉ JARO
Loket, Nové Sedlo, Sokolov, Chodov
26. ročník 25. - 28. března 2009

Program:

25. 3. 2009 na hlavním sále hradu Loket
19.00 - 21.00 JazzKVé Karlovy Vary
jazzové standardy od Ellingtona po Davise v podání zpěvačky Petry Brabencové

Swing Studio Karlovy Vary, Praha
tradiční kapela s vynikající jazzovou zpěvačkou
Darjou Kuncovou

26. 3. 2009 v kulturním domě METEOR v Novém Sedle u Sokolova
19.00 - 21.00 Swing Party Band Loket
svěží swing malé formace
J.J.Jazzmen Praha
současný moderní neworleanský jazz, po turné v USA
zpěv Petra Vlková

27. 3. 2009 v divadle Městského domu kultury v Sokolově
19.00 - 22.00 Elena Suchánková - Sonenshine & Jocose Jazz
přední česká jazzová zpěvačka, vystudovala jazzový zpěv v Berklee College of Music USA
Jazz Big Gang Cheb
moderní bigband, hrající swing, funky, latin a jazzrock

28. 3. 2009 v Kulturním a společenském středisku v Chodově
18.00 - 22.00 Červení panteři Nová Role
místní velký bigband hrající swing, latinu,
stepuje Eva Musilová
Swingdows Karlovy Vary
mladá jazzová formace hrající swing a latinu
Memory Jazz Band Mariánské lázně
jazzová kapela s velkou tradicí dixielandu a swingu
NERATOVICKÝ BIGBAND
přední český bigband s účastí špičkových jazzových instrumentalistů a zpěváků
Jitka Zelenková, Olga Škrancová
přední české jazzové zpěvačky


Vstupné: Chodov 90,-Kč
Sokolov 90,-Kč, 50,-Kč
Nové Sedlo 80,-Kč, 50,-Kč
Loket 90,-Kč, 50,- Kč

Předprodej: Chodov - KASS a Infocentrum: 352675305
Sokolov - Sokolovské infocentrum (MDK): 352324711
Nové Sedlo - Městský úřad a knihovna, tel: 352358117
Loket - Pokladna hradu, tel: 352684648

Vstupenky v prodeji od 2. března 2009

Sponzoři:
ISSO-Inženýrské stavby Sokolov,

bytová výstavba, stavby a rekonstrukce průmyslových objektů
telefon: 352467257

Česká finanční a pojišťovací služba Sokolov

Loyd - reality Karlovy Vary

Karlovarský kraj

Producent: KASS Chodov, organizační zabezpečení - Karel Tetur 737202907

Blogger Template by Blogcrowds